הסיפור

שלנו

THIS IS

OUR STORY

לידה

חימום :

בחיים כמו בתחום הכושר, שום דבר לא מתחיל בגדול. גם אנחנו לא.

האמת? התחלנו ממש ממש בקטן. מזל טוב! בשנת 2014 נולד מועדון קרוספיט אריאל, רק בלי החלק של המועדון - את האימונים התחלנו להעביר בפארק השכונתי, התכנסנו מאמנים צעירים ומלאי תשוקה למקצוע, כמה שקי חול מאולתרים ומתאמנים חדורי מטרה, ועשינו את הדבר שאנחנו הכי טובים בו - לאמן. בין כמה עצים לספסל התחיל החלום שלנו לקבל תאוצה.

זה לא קרה ביום אחד, אבל אנחנו לא מאמינים בדרך המהירה. אז המשכנו בדרך שלנו, וחזרנו בכל פעם לפארק כדי לגרום לאנשים לעבוד קשה ולהראות להם מה הם מסוגלים. וזה עבד. כי המשכנו לגדול ולהשתפר.

התבגרות

כוח :

עם הרבה נחישות, מקצוענות וקהילה אמיתית שגיבשנו- עברנו לבית החדש שלנו.
טוב... חדש הוא לא ממש היה, אבל המקום הקטן הזה ברחוב העבודה אפשר לנו לקיים את האימונים שלנו והיה הבית שלנו לכמה שנים טובות.

גדלנו בהדרגה תוך שמירה על המרקם הקהילתי של הבוקס והתפתחות מקצועית מתמדת. הבנו שאם אנחנו רוצים לשנות למתאמנים שלנו את החיים, אנחנו צריכים להיות הכי טובים שיש ולכן דאגנו שמתקני האימונים שלנו יהיו הכי טובים שיש.

אבל לא רק - למדנו את התחום מכל כיוון אפשרי, התפתחנו, התמקצענו, שיפרנו ושינינו כדי להיות בטוחים שאנחנו מספקים את המסגרת הכי איכותית וטובה בארץ.

החיים

מטקון :

מאז כבר הספקנו לגדול, ממש לגדול. מיום ליום אנחנו זוכים לראות את המשפחה שלנו מתרחבת לקהילה גדולה של אנשים שרוצים להיות טובים יותר. ווינרים אמיתיים. איך זה קורה? כל אחד מצוות המועדון עושה רק את מה שהוא טוב בו.

ככה המתאמנים שלנו מקבלים מאמנים ברמה הכי גבוה, שירות לקוחות נגיש, תזונאית מומחית, פיזיותרפיסט מנוסה, שירותי ניקיון ותחזוקה קפדניים, ייעוץ מקצועי אישי, ו… הקסם קורה לבד.

שמנו לעצמנו מטרה להנגיש את עולם האימונים לכמה שיותר מתאמנים ומתאמנות מכל קצוות הגיל והאוכלוסייה תוך עמידה בסטנדרטים הכי גבוהים של ערכיות, מקצועיות ושירותיות.

אנחנו פועלים לשיפור מתמיד, חידוש ולמידה על מנת לספק למתאמנים שלנו את חווית הכושר הטובה, המונגשת והמקצועית ביותר ולקדמם למטרותיהם האישיות תוך שמירה על אווירה תומכת וקהילתית, אכפתיות ויחס אישי לכל מתאמן ומתאמנת.

זה הסיפור שלנו, התחלנו בקטן ועם הרבה עבודה, התמדה ואנשים טובים- הפכנו לסיפור הצלחה. עכשיו תורך.

מתלבטים? בואו להתייעץ חינם!

מפה מתחילים